Kimiz Biz?


Kimiz biz? :) Genel bir tanıtım yapmamız gerekirse Ankara’nın bağrından kopmuş kuzenleriz. Fakat okul sebeplerinden dolayı ayrı şehirlerdeyiz.

O bir Kore sever, o bir Park Jung Min hayranı, o bir TripleS, o bir hayalperest,o bir kuzen…İşte o benim(Daha çok şeyimde şu an aklıma gelmiyor):)Şimdi kendimden bahsederken Jung Min’den bahsetmemek olmaz.:) Beni ben yapan o diyebilirim dedim bile. :) Jung Min’siz hayat hayat değildir benim için. (Çok abarttım galiba:)) İşim gücüm yok her gün onu takip ediyorum. Neyse buna ayrı bir yazımda değineceğim.:) Dediğim gibi Kore severim. Dizileri, filmleri, müzikleri, müzik grupları olabildiğince hepsiyle ilgilenmeye çalışırım. Edindiğim tüm bilgileri burada paylaşmaya çalışacağım. Bilgilerimizi paylaşalım ki çoğalsınlar değil mi? :) Şimdilik bu kadar yeter sanırım kuzen fazla uzattın diye kızacak yoksa. :) Okuduğunuz için teşekkürler.

                                                                                                                                                                                                                      Sevgilerle Hestia :)

Kuzen bir an bitirmeyeceksin sandım. :)Bense Kore dizilerinden bir haber insanlardanım. :):)Benim için şimdilik varsa yoksa Türk dizisidir. İlerde ne olur bilemeyeceğim.:) Been bir moda tutkunu, alışveriş delisiyim.:) Bütün indirimleri itinayla takip eder, siteleri araştırır ve zaman kaybetmeden mağazaya koşarım.:) Aynı şeyden iki üç defa aldığımı bile görebilir insanlar.:) Bende sizlerle bu tür konuları paylaşmaya çalışacağım. Aynı zaman da film sever kuzenler olarak film yorumlarına, vizyondakilere vee kızların vazgeçilmezi burçlara da değineceğiz. :) Yani ne ararsanız bizim bloğumuzda bulabileceksiniz kızlar.:) Zaman kaybetmeden takipçi olmalısınız.:)

Bloğumuzu yeni açmanın vermiş olduğu heyecanla bir hata yapmışsak affınıza sığınıyoruz…:)

Sevgilerle Hera :)

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: