Adımı Juliet Koydum!…

Temmuz 12, 2012 Tarihinde kuzenlerlehertelden Tarafından yayımlandı

JULIET: Ah Romeo Romeo… Neden Romeo’sun sen? İnkar et babanı, adını yadsı! Yapamazsan; yemin et sevdiğine. Bende vazgeçeyim capulet olmaktan.

 ROMEO: (Kendi kendine) Daha dinleyeyim mi, yoksa açılayım mı ona?

JULIET: Benim düşmanım olan adındır yalnızca .Sen sensin, Montague olmasan da. Hem Montague nedir ki?Ne eli bir erkeğin,Ne ayağı ne kolu, ne yüzü ne de başka bir parçası. N’olur başka bir ad bul kendine. Adın ne değeri var? Şu gülün adı değişse bile. Kokmaz mı aynı güzellikte? Romeo’nun da adı Romeo olmasaydı, Kusursuzluğundan hiç bir şey kaybolmazdı. Romeo, bırak, at bu adı! Senin parçan olmayan Bu ada karşılık al bütün varlığımı.

 ROMEO: Alıyorum öyleyse sözünü dinleyerek. Sevgilim de ki vaftiz olayım yeniden. Romeo değilim bundan böyle ben!

JULIET: Kimsin sen? Böyle geceye gizlenerek sırrımı öğrenmeye gelen de kim?

 ROMEO: Bilmem nasıl söylemeli kim olduğumu bir ad kullanarak. Ey güzel ermiş; Nefret ediyorum adımdan ben de! Sana düşmadır diye. Ben yazmış olsaydım, şimdi yırtar atardım onu…

Jung Min söz konusu olunca duygusallığım tuttuyor böyle. :) Evet bugün bloğum üzerinden resmi bir açıklama yapıyorum. Ben reşit bir insan olarak hiç kimsenin etkisi altında kalmadan tamamen hür irademle adımı değiştiriyorum. Bundan böyle bana “Juliet” diye seslenin lütfen. Evet evet Romeo’nun Juliet’i ta kendisi. :))
Gündemi yakından tekip eden arkadaşlar Jung Min hakkında olan bir yazıya hazırlık yaptığımı anlamışlardır büyük ihtimalle. :))Jung Minnn ahh yoksa Romeo’mu demeliydim.:)) Romeo konusuna açıklık getirmem gerekirse Park Jung Min “Romeo” ismini kullanarak sahnelere ve kalplere yıldırım gibi düşmeye devam ediyor.:)) Aslında “Romeo Midnight” projesi uzun zamandır vardı ama ayrıntılı bilgiler sır gibi saklandı. Kısa tanıtım videoları ve gayet anlamlı(İçinde Jung Min olunca:)) bir resim yayımlandı. Ben bile çok üstünde durmadım. Her ay bir tanıtım videosu yayımlandı hiç bir anlam veremedim.
Kafam karıştı “Jung Min ne iş?” dedim.Bildiğim tek şey Romeo ismiydi. Sonra sonra anladım. Bir kaç ay önce kavga ettik keratayla durum baya ciddiydi. Meğersem Romeo ismini kullanarak bana “Juliet’im olur musun?” mesajı vermek istiyormuş.Şeker şey seni. Gönlümü de nasıl alacağını biliyor tabi.:):):)Kafamdan çıkan hayal baloncuklarını yok edip asıl konuya şimşek hızıyla dönüş yapıyorum.
Resmin üzerinde “Eski beni öldürdüm” yazıyor.(Aman Romeo neler diyorsun öyle.:))Karizmaya gel, gözlere bit.^^Jung Min artık bambaşka biri.Olsun biz seni böyle de severiz.:):))
Gel zaman git zaman derken Romeo projesi gün yüzüne çıktı ve öğrendik ki Japonya’da Victor Entertainment’a bağlı olan Park Jung Min “Romeo” ismini kullanarak Japonya’da single bir albüm yayımlayacak. Yayımlanma tarihi ise 5 Eylül 2012.(Hoppalaa gel de bekle şimdi.)Albümde”Give Me Your Heart, Devil, Give Me Your Heart (inst)” isminde  üç şarkı yer alacak. Jung Min devil felan gizemliyim diyorsun yani.:))
Peki gelelim şu konuya. Jung Min neden Romeo ismini kullanıyor. Bu konuyu kendimce yorumladım ve şöyle bir sonuç çıkardım. Jung Min şirketi CNR Media ya dava açmıştı.Sebebi ise şirketin anlaşmada yer alan ödeme miktarını yapmamasıydı.Dava süreci hala devam ettiği için bu nedenle hatırlarsanız 3 hazirandaki Kyu Jong’un fan meetinginde orada olmasına rağmen sahneye çıkamamıştı. Bu şirket Jung Min’ime hem manevi hem de maddi anlamda bir çok sıkıntı yarattı.Umarım yakın zamanda sorun çözülür.Jung Min fightingg… Gene konuyu saptırdım.Daldan dala benim için üretilmiş bir kalıp sanırım.:)) Neyse işte şirketi ile sorunları olduğu için Park Jung Min adı altında kafasına göre hareket edemiyor, bu neden Romeo ismini kullanarak Japonya’daki şirketi ile bir albüm çıkaracak.Yani en azından benim düşüncem bu yönde Jung Minle yapılmış gizli bir telefon görüşmesi felan yok.:))
 
Bu eleman Jung Min´in dansçısıymış,sahnedeyken hayranlar korkmuş.:))
Günün anlam ve önemini belirtmem gerekirse bugün “12.07.2012 Park Jung Min 1st Contact” etkinliği saat 19.19 da 444 hayran ile(sayıdan emin değilim) Tokyo’daki Shinjuku Blaze’de gerçekleştirildi.Tasımı tarağımı toplayıp gitmeyi canı gönülden istesemde uyuyakalmışım işte naparsın kaderin cilvesi.:))(Kendini avutma yolu madde bilmem kaç söylediğine önce kendini inandır.:))
Neler olmuş bu etkinlikte?Neler olmaz ki Jung Min oradaysa.15 Kalp krizi vakası,6 ezilme tehlikesi,3 grup halinde kız kavgası…:)Saçmaladıktan sonra gerçeğe dönüyorum. Bugün ki etkinlikte Jung Min iki şarkı seslendirdi. İlki 5 Eylül 2012 de çıkacak olan “Give Me Your Heart”(Al tüm kalbim senin olsun Jung Min:)) ikincisi ise 31 Ekim 2012 de yayımlanacak olan “Tonight to Night” .
Give Me Your Heart(Şimdiden inanılmaz beğendim şarkıyı. Bence gayet başarılı.^^:)
Tonight to Night
watch?v=xjVyrMwMzP8&feature=player_embedded
Bu şarkının da diğer şarkıdan aşağı kalır bir yanı yok. Çok güzeller çok.Tabi daha düzgün versiyonlarını dinlediğimde daha sağlıklı yorumlar yapabileceğimi düşünüyorum.Gerçi işin içinde Jung Min varsa ne kadar sağlıklı olabilirim bilmiyorum.^^Artık bekleyip göreceğiz.:))
Romeo benim hayal gücümün bir ürünü olamazsın değil mi? Hayır başka şekilde bu kadar mükemmel olunamaz…Saçını,kaşını,gözünü,bakışını,asiliğini,asabiyetini,tipini,yüzüğünü kısacası herşeyi çok beğendim.:))
Min şarkıları seslendirdikten sonra sunucu ile kısa bir sohbet yapıp sahneyi terk etti. Sohbet esnasında “Ben Romeo değilim. Ben Rome (ingilizce Roma^^) ‘un ne olduğunu bile bilmem” diye espri yaptı(esprini yerler^^:):)) ve “Ya!! Hepiniz! Hangimizi daha cok seviyorsunuz Romeo´yu mu beni mi? Romeo´yu mu?!! Romeo denen o kisiyi tanimiyorum. O da kim?? Lütfen beni sevin!! ” dedi.(Evet evet çaktırmayın ama son cümlesini yazının başındaki diaologtan dolayı kurdu.:))Jung Min biz seni her halinde seviyor ve destekliyoruz.:))
 
Jung Min Hem seksiyim hem karizmatiğim hem de şekerim diyorsun ha. Cevap veremiyorum çünkü ilk resim sayesinde olan aklımı da kaybetmek üzereyim.^^
Bugün yaşananlar işte böyle.Anlaşıldığı üzere Jung Min Zeus’un fırlattığı bir şimşeğin beden bulmuş hali şeklinde sahnelere döndü. Şarkılar gayet başarılı,performans zaten ortada. Yeni imajını ise”Not Alone” daki imajına benzettim.Karalar yakışıyor Kara Meleğime.:))(Kara Meleğim yazısına şuradan gidebilirsiniz.:)) Vahşi,asabi,öldürücü,kasvetli,tehlikle,şekşi bir imaj.Kısacası yeni Romeo imajını çook çook beğendim.:) Neden imaj konusuna taktığımı şu video yardımı ile anlayabilirsiniz.:))
Videoyu izlediniz ama hala anlamadınız mı? O zaman sakladığım kozu ortaya koymanın vakti gelmiş demektir.:) Hadi bakalım.^^:)
Bu resim var ya bu resim. Beni benden aldı. İlk gördüğümde ne yapacağımı şaşırdım, hala da şaşkın durumdayım. Bu nedenle yazıda bolca saçmalamış olabilirim affola. Ama bu resim anlatılmaz yaşanır cinsten. Şekşi karizma Jung Min’nin şekşi Romeo olduğu bu anı resmeden kişiyi ayakta alkışlıyor başarılarının devamını diliyorum.Saygılarımla…
Romeo’m çok başarılı olacağını hissediyorum. Sen yeter ki mutlu ol bizde mutlu oluruz.:))
Buradan da Romeo’nun internet sayfasına ulaşabilir,aynı zaman da Give Me Your Heart şarkısının 30 saniyelik bir kısmını dinleyebilirsiniz. Çok sevdim bu şarkıyı ya bence bu albümden kesinlikle edinmeliyiz değil mii?:))
Jung Min rica ediyorum hayatımı olumsuz yönde etkileyecek resimler çekilme. Yoksa bu gidişle mahkeme kararı sonucu yanına 5 metreden fazla yaklaşamayacağım ondan korkuyorum.:)) Sen benden korkma tamam mı? Jung Min aishiteru…:)(Japonca seni seviyorum.:))
Jung Min gel Romeo ile Juliet’in bu dönemdeki reenkarnasyonları olarak bu iki aşığı utandırmayalım.Sen Romeo ben Juliet olarak bu aşkı bir kez daha ölümsüzleştirelim. Ne dersin?:):):)
Bu resime bayıldımmm.^^Jung Min mesajı aldın sen.:))
Not:Bazı resimler Koreanturk sitesinden alıntıdır.
Aşırı doz Jung Min yüklemesi sebebiyle saçmaladıysam, bir kusur ettiysem özür dilerim.:)Bugün yeterince can alıcılık felsefeme bağlı kaldığımı düşünüyorum.:)

ROMEO: Ah, sana doymadan mı bırakacaksın beni böyle? 

JULIET: Nasıl bir doygunluk bekliyorsun ki bu gece?

ROMEO: Aşkının katışıksız yeminini benimkine karşılık.

 JULIET: Onu sana verdim bile, sen daha istemeden, Olsa da keşke bir kez daha versem.

 ROMEO: Geri mi alacaksın yine? Peki, neden sevgilim?

 JULIET: İçtenlikle geri vermek için sana. Elimde olan bir şeyi istiyorum hem, Cömertliğim uçsuz bucaksız denizler gibi, Denizler gibi derin sana olan sevgim. Sana ne kadar verirsem, o kadar çoğalıyor bende kalan, Sonsuz çünkü ikisi de…

                        Juliet Hestia^^:):):)

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: